x
Reklama
Ceramika w nieco innej formieZ gliny można wyprodukować nie tylko wspaniałe naczynia. Powstają z niej także świetne płytki ceramiczne Upiększają one coraz większą liczbę domów.
https://www.mozaikowe.pl/6-plytki-ceramiczne
Jaki lakier wybraćLakiery akrylowe to nadal najpopularniejszy artykuł, za pomocą którego dopieszcza się i ochrania podłogi z drewna czy też meble ogrodowe. Nim przystąpisz do malowania drewna sprawdź, jak poprawnie dopasować lakiery.
http://www.domalux.pl/
małopolskie
Tarnów

BDG Sp. z o.o. Salon samochodowy Daewoo

  • Currently 1/6 (total votes: 1)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Rating: 1.0/6 (vote: 1)

Adres Telefon
Krakowska 105
Tarnów
14 626 26 70

Komentarze

Jakub Stano
BDG Tarnów jest autoryzowanym dealerem Yamaha, posiadają też motocykle marki Romet. Zakupiłem motorek marki Romet, model Zetka 50. Podczas przeglądu tzw. zerowego mechanik jeżeli można go tak nazwać porysował delikatnie silnik przy odkręcaniu kranika paliwa za pomocą klucza tzw. żabki. Na przeglądzie po 800km mechanik wymieniał olej, wlał oczywiście zawartość 1butelki litrowej mimo iż na wskaźniku poziomu oleju był widoczny przy delikatnym przechyleniu motocykla, widziałem dokładnie jaki olej wlewał więc musiałem kupić taki i dolać. Mechanik napinał łańcuch i nie za kontrował śruby, po powrocie do domu zobaczył to mój brat i zajęliśmy się tym. Po przejechaniu 1500km uszkodziło się sprzęgło, oddałem go do serwisu i zgłosiłem wiele usterek miedzy innymi: sprzęgło, żarówki (nagle spaliły się 3 żarówki jednocześnie), ale zgłosiłem 2 (o 1 zapomniałem), wibracje kierownicy czego skutkiem było uszkodzenie przycisku klaksonu, nierówną prace silnika podczas jazdy po polskich drogach. Mechanik zadzwonił do mnie i powiedział, że motor jest zrobiony tylko żarówki nie wymienione bo nie mają (serwis nie ma żarówek), przychodzę do serwisu oglądam motor a tu zrobione tylko sprzęgło, naciskam dźwignię a tu luźna, napinacz linki nie zakręcony, przycisk klaksonu nie wymieniony. Ja już nie odwiedzę tego miejsca, które nazywają autoryzowanym serwisem Rometa/Yamahy w Tarnowie przy ulicy Krakowskiej. Innym też nie polecam.

Dodaj opinię

Dodanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu serwisu.
Zgłoś nadużycie

W okolicy

Krakowska 101
33-100 Tarnów
Niezależny Dealer Samochodowy
Daleka 28
33-101 Tarnów